Utánpótlás csapataink a téli szezonban is megmérettették magukat, mégpedig a legkisebbek a téli Bozsik programokon, Sváb Kupán, és a futsal szakágakban.
U9-es korosztályunk 4 hétvégén keresztül mérettette meg magát a Sváb Kupa négy fordulóján.
Ebben a korosztályunkban a játékosok nagy része az idei évben ismerkedik a labdarúgással, társakkal, edzőkkel.
U11-es korosztályunk a téli Bozsik programokon és a futsal bajnokságban vett részt, ahol nagyszerű eredménnyel, azonos ponttal, de gyengébb gólkülönbséggel a második helyen végzett csoportjában a Bakonysárkányi SE mögött.
U13-as futsalbajnokságban is indultunk, ahol csapatunk ismét a Bakonysárkányi SE mögött a második helyen végzett nagyszerű játékkal ebben a csoportban.
U15-ben is indítottunk csapatot, ahol a nap végén a 4. helyezést érték el a fiúk.
U19-es korosztályunk a csoportjuk 3. helyét szerezték meg.
U17-es női korosztályunk sajnos két meghatározó játékosa nélkül volt kénytelen lejátszani a mérkőzéseket, és végigküzdve a napot, azonos ponttal, de sajnos gyengébb gólkülönbséggel a második helyen végeztek.
Gratulálunk minden csapatunknak!
