U19-es csapatunk rögtön az első fordulóban legnagyobb riválisát, az Ete gárdáját fogadta hazai pályán.
Remek időben, sok néző előtt játszhatták első mérkőzésüket a környeiek.
A mérkőzést, az ellenfél csapat kezdte jobban, több támadást vezettek, mely a 18. percben góllá érett.
Úgy tűnt, ez a vendég vezetés felébresztette a hazai csapatot, és Patyi Ádám Márk góljaival már az első félidőben megfordította a csapat az addigi állást.
Remek játékkal, csodás gólokkal, végig küzdve megnyerték a fiúk ezt a rangadót 5-1 arányban.
Patyi Ádám Márk 3 találatig jutott, Szabó Richárd István és Kerék Nándor Gábor is 1-1 gólt szerzett.
Dicséret illeti az egész csapatot, hiszen igazi csapatként győztek ezen a mérkőzésen.
Ki kell emelni, hogy kapusunk, Szántó Gyula János parádés védéseinek is köszönhető, hogy az eredmény így alakult!💪🏻
Külön öröm, hogy több U17-es játékosunk, Kerék Nándor Gábor, Kuzma Kornél.Végh Adrián és Katona Bence is játszott ezen a mérkőzésen, bátran, remek teljesítménnyel hozzájárulva ahhoz, hogy ezt a nagyon fontos 3 pontot megszerezze a csapat.
Nem utolsó sorban, Alapi Krisztián István, 13 évesen pályára lépett első U19-es mérkőzésén! 👏🏻😎

A következő mérkőzésen szintén hazai pályán fogadták a fiúk a Bakonysárkány csapatát.
A csapat sajnos több sebből is vérzett, eltiltások, más problémák is jelen voltak, de hozták a fiúk a kötelezőt, és 2-1-re megnyerték a mérkőzést. A góljainkat Göböly Gergő Zsolt és Szabó Richárd István szerezték.⚽

Hétvégén ,04.06-án szombaton, hazai pályán fogadja a csapat a Réde csapatát.